Familia Tokat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bu kadar sewebilirmisiniz?
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından orontezund Salı Mart 03, 2009 12:33 pm

» BeBeq qÖzLüM ^^
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından qucciq_cadi Ptsi Mart 02, 2009 9:39 pm

» İşte Buda Benim I Admin I FerDi
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından D3LLy Ptsi Mart 02, 2009 12:43 pm

» BENCE...!!!
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından İNSAFSIZ Perş. Şub. 26, 2009 7:23 pm

» Tokat qüzeLi
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından qaRamanLi_qiS Perş. Şub. 26, 2009 7:01 pm

» yılannnnnn
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:20 pm

» 7 nokta 5
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:16 pm

» Tutma Elimi
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:15 pm

» Kimler Doydu
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:14 pm

» Sevmem Senden Sonra
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:12 pm

» Yalvarma Sakın
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:07 pm

» familia tokatan yeni bir parça son olsun
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından rapotizma_78 Ptsi Şub. 16, 2009 10:27 pm

» dostumsun diyorsun sözleri yoqmu arkaşalar
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından vegabondboys Paz Şub. 01, 2009 7:09 pm

» Senden Sonrası Yok
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

» Sevenler Gece Ölür
Şimdi Nefretimsin Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:14 pm

Şimdi Nefretimsin

YazarMesaj
Extory
•Üye
•Üye
Extory

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Hobiler : Futbolqolik
Lakap : Burqi
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Şimdi Nefretimsin Idaree11

Şimdi Nefretimsin Empty
MesajKonu: Şimdi Nefretimsin   Şimdi Nefretimsin Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 2:27 am

sigaram küllüğüm ve hiç çalmayan telefonum sigaramı yakan cakmak gibi sensizlik
içimi yakıyor senibana, vermiyor geceler dizindizin hıçkırıklar bogazımda bulutlarım yagmur yüklü birde becerebilsem ağlamayı ama neyle neyle..

nankörsün eysevgiliiiiiim bu aşkın katilisin aşkım demem bensana sensıradan birisin..
şu yaalan dünyaamda sendiiin tek gerçeeğiim dilimde şarkımdın sen şimdi nefretimsin..

benseni senden daha fazla severken bırakıp gittin beni birsebep göstermeden zaman
ile anladım sen benisevmemişsin .. aşkımıza ihanet,lanetini eklemişsin günleri günlerime birerbirer ekledim..gerçeği göremedim gelir dedim bekledim..yüzün kalmamış senin gelemezsin güzelim senin yerin cehennem şeytandanda betersin.. taparcasına sevdim,kalbimisana verdim..kör olmuşsun güzelim sevgimi göremedin.. göremezsin bebeğim taşkalplinin tekisin.. sevmeyi bilemezsin üzmektir senin işin.. kalbimi actım sana artniyetle kullandın..sömürdüngençliğimi hayatımı harcadın.. mağziden 1hatıra bana azap bıraktın terkedipde giderek büyük yanlış yaptnn.. elimdeki gülleri!! tekerteker soldurdun... seni seven kalbimi nefret ile doldurdun.. sen benim ilkaşkımdın vede sonumudumdun.. dilimde dua m idin şimdi bed duam oldun... sattın bıraktın beni 1zenginiti için satın alırımseni sen satılık 1isin benim sevdiğim kadar snde beni sevseydin!! günahlardan uzakta ebediyen benimdin..

nankörsün eysevgiliiiiiim bu aşkın katilisin aşkım demem bensana sensıradan birisin..
şu yaalan dünyaamda sendiiin tek gerçeeğiim dilimde şarkımdın sen şimdi nefretimsin..
http://www.radiyou.tr.cx

Şimdi Nefretimsin
1 sayfadaki 1 sayfası