Familia Tokat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bu kadar sewebilirmisiniz?
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından orontezund Salı Mart 03, 2009 12:33 pm

» BeBeq qÖzLüM ^^
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından qucciq_cadi Ptsi Mart 02, 2009 9:39 pm

» İşte Buda Benim I Admin I FerDi
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından D3LLy Ptsi Mart 02, 2009 12:43 pm

» BENCE...!!!
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından İNSAFSIZ Perş. Şub. 26, 2009 7:23 pm

» Tokat qüzeLi
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından qaRamanLi_qiS Perş. Şub. 26, 2009 7:01 pm

» yılannnnnn
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:20 pm

» 7 nokta 5
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:16 pm

» Tutma Elimi
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:15 pm

» Kimler Doydu
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:14 pm

» Sevmem Senden Sonra
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:12 pm

» Yalvarma Sakın
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:07 pm

» familia tokatan yeni bir parça son olsun
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından rapotizma_78 Ptsi Şub. 16, 2009 10:27 pm

» dostumsun diyorsun sözleri yoqmu arkaşalar
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından vegabondboys Paz Şub. 01, 2009 7:09 pm

» Senden Sonrası Yok
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

» Sevenler Gece Ölür
Ellerin Kadınısın Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:14 pm

Ellerin Kadınısın

2 posters
YazarMesaj
DhicqMenLee
• Prenses Moderatör
 • Prenses Moderatör
DhicqMenLee

Kadın Mesaj Sayısı : 236
Lakap : uYusss xD
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Ellerin Kadınısın Cilgin10

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 1:54 pm

ELLERİN KADINISIN
Seni seweN ßenim ama eLLeRin kaDınıSın qiRememki kaLßine Sen ßana kapaLısın uzaqım Senden uzaq qözLerin ßana tuzaq aRamızdaki ßu a$k saDece yasak ßir a$k ßa$qaSı tutmu$ eLLerini we eLLer izLer qözLerini kaLmadı ßende ßir eseRin sen aLdın qötüRdün hepSini yanıLdı kaLßim inandı a$ka Senden sOnRa sewmeDi ßa$qa matemi çöktü senSiz qeCeLerin iSyan ettiqim a$qına ßir yapRak qißi ye$ilDi qözLerin ßakınCa kenDimi huzuRLu ßuLdum ßir haSret qißi qüzeL ßir sözLerin susunCa sensiz ßomßo$ Oldu tek ßir ßaqı$ın ßuzLarı eRiten teq ßir qüLü$ün en ßüyük hediyem aRıyor qönLüm aRıyoR hepSini ah mahh yoqSun sen ßitaneM RüzqaRa sawuRup kenDimi senSiz ßeqLiyor qönLüm $imdi ümitSiz kaCkere qeCeleRi qünDüz ettim yanıyOr qaLßim $imdi kiLitSiz seßeßini sOrsam ßen sNa Seßeßin yoqqeN seßep üRetme Seßeßim Oldun seßeßim Sen ßenim seßeßini ßo$weR ayak direTme ***NAKARAT * * *
Seni sewen ßenim ama eLLErin kaDınıSın ßen senin uqRunda yanıP kahRolan sen iSe ßundan zewk aLansın ArıyOrum qeRceqi Sen qösTerDin sahteyi oyunCak edeR Oldun iCimdeki sewqiyi qönLüme dü$tün ßirden yaktın ate$ misaLi seninLe qüLmedim ßen unuttuRdun qüLmeyi Sana neDen ßaqLandıqımı ßiLemiyOrum ama ßir$ey qöRemedim aCı keDerDen ßa$qa qüLen qözLerime sen inDirDin siyah peRde yeminimiz waRdı ya söyLesene neRede Sensiz qeCen qünLerime isyanım waR isyanım dinmeq ßiLmez ama ßiR qeRcek waRki sewenLer teRkedemez yanıLdı ߀Lki maskene kanDı sewen kaLßim aLsandı neye yaRarki ße qüzeLim seni ßa$qası aLdı seweRek qittin ßelkide ßenden ama $imdi mutsuzSun qöRdüm qeCen qün haLini hayattan umutSuzsun kenDini yaktın a$qımı yıktın ßir $im$eq qißi çaktıN yazıkLar Olsun sNa kenDini nasıL sattın tek ßiR cümLede deniZe wurup attın ßez parCası qißi ßaq ßenden sOn ßir $ænS daha isteme LütFen Lanet inadın en ßüyük etken inaDın ßatSın adın da ßatSın Lanet Olsun heR$eye dünDen ßeri dü$ünüp yazDım ßen neDenim neyDi reSmen aLdandım ßen seni çoq sewdim kaRaqözLüm lakin kaR$ılık Olmadı ki heP teRsLendim haLime ßaq ße ßeLkide kaDeRim öLüme emRetti inan aLLah kOrkuSu OlmasayDı çoqTan kıymı$tım ßu canıma saßRedemem ßir saNiye ßeßeqim Lütfen sOn kez qeL yanıma hadi ßeni ßo$weR sen kenDini teSciLLi satıCı iyi iLan ettin CüzDanını qeNi$ Olan heRjeSe kenDini üStün qöReReq hop satıweRdin eSkide kaLdı ßu weRiLen sözLerin hepSi yaLanmı$ deRdi yaLanmı$ üstüne ßen deLikanLı eLine saqLık yapTın ßeni eLikanLı tanıdık ßildiq kaC ki$i waR ömRünde yada Lanet qönLünde ßiLemedim a$qın takLitLerini sen deRhaL kop qiT qözümün önünDen O kadaR yaLwaRdım Lakin ßir keRecik ßana kuLak asmaDın ha tamam O zaman pi$man Olmak yoq Sen yOluna ve de ßen yOluma
**DhicqMenLee**
İNSAFSIZ
•Süper Moderatör
•Süper  Moderatör
İNSAFSIZ

Erkek Mesaj Sayısı : 543
Lakap : İNSAFSIZ
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Ellerin Kadınısın Onayli10

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:17 pm

ellerine saglık
http://uygarim.azbuz.com
DhicqMenLee
• Prenses Moderatör
 • Prenses Moderatör
DhicqMenLee

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:37 pm

RiCa =)) **DhicqMenLee**
DhicqMenLee
• Prenses Moderatör
 • Prenses Moderatör
DhicqMenLee

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:42 pm

Cool **DhicqMenLee**
İNSAFSIZ
•Süper Moderatör
•Süper  Moderatör
İNSAFSIZ

Erkek Mesaj Sayısı : 543
Lakap : İNSAFSIZ
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Ellerin Kadınısın Onayli10

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:43 pm

yaw senn yaş kaçki küçük gösteriosn
http://uygarim.azbuz.com
DhicqMenLee
• Prenses Moderatör
 • Prenses Moderatör
DhicqMenLee

Ellerin Kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: Ellerin Kadınısın   Ellerin Kadınısın Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:45 pm

15e qiRiOs i$te Wink **DhicqMenLee**

Ellerin Kadınısın
1 sayfadaki 1 sayfası