Familia Tokat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bu kadar sewebilirmisiniz?
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından orontezund Salı Mart 03, 2009 12:33 pm

» BeBeq qÖzLüM ^^
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından qucciq_cadi Ptsi Mart 02, 2009 9:39 pm

» İşte Buda Benim I Admin I FerDi
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından D3LLy Ptsi Mart 02, 2009 12:43 pm

» BENCE...!!!
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından İNSAFSIZ Perş. Şub. 26, 2009 7:23 pm

» Tokat qüzeLi
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından qaRamanLi_qiS Perş. Şub. 26, 2009 7:01 pm

» yılannnnnn
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:20 pm

» 7 nokta 5
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:16 pm

» Tutma Elimi
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:15 pm

» Kimler Doydu
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:14 pm

» Sevmem Senden Sonra
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:12 pm

» Yalvarma Sakın
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:07 pm

» familia tokatan yeni bir parça son olsun
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından rapotizma_78 Ptsi Şub. 16, 2009 10:27 pm

» dostumsun diyorsun sözleri yoqmu arkaşalar
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından vegabondboys Paz Şub. 01, 2009 7:09 pm

» Senden Sonrası Yok
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

» Sevenler Gece Ölür
Elveda Sevgilim Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:14 pm

Elveda Sevgilim

YazarMesaj
Extory
•Üye
•Üye
Extory

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Hobiler : Futbolqolik
Lakap : Burqi
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Elveda Sevgilim Idaree11

Elveda Sevgilim Empty
MesajKonu: Elveda Sevgilim   Elveda Sevgilim Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 2:22 am

Elveda Sevqilim ıslandı gözlerim acıyor bak icim duydumu yüreğin bosuna ağlama bosuna sözlerin kendine iyi ßaq elveda sewqilim
Elveda Sevqilim ıslandı gözlerim acıyor bak icim duydumu yüreğin bosuna ağlama bosuna sözlerin kendine iyi ßaq elveda sewqilim

bir zaman sevqin ile yasardım ve mutluydum gözlerine bakarken inan hep huzurluydum yanımdaydın sevqilim SenLe Hayat Doluydum
Aşkımız ßitti Artık Kahrolmaktan Yoruldum bekleyemem ßen Seni Artık ßenim DeqilSin Kavusmaksa 1 Hayal ßunun Seßeßi SenSin
Sonucta ßir İnsanım Kalßim neden EzilSin Esmesin Yar Rüzgarın ßuda Artık kesilsin gül Dedinde Üzmedim sana ben kıyamadım
derdime Dert ekledim Sana Anlatamadım Sevmedin ßelki ßeni yıllar ßoyu Oynattın Kalßimi Verdim Sana Ates Misali Yaktın Aynı Sehirde Durduk 2
yabacı Olduk anlasaydın sen ßeni mutlu mesut olurduk iş işten gecti artık ßiz yolumuzu ßulduk Sanki ne Fark Eder Yar Gönlümüzü Avuttuk ELVEDA SEVGİLİM
Islandı Gözlerim ßAK ßAK yanıyor İcim Duydumu Yüreğin ßosuna Ağlama ßosuna Sözlerin Kendine iii ßak ELVEDA SEVGİLİM..
http://www.radiyou.tr.cx

Elveda Sevgilim
1 sayfadaki 1 sayfası