Familia Tokat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bu kadar sewebilirmisiniz?
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından orontezund Salı Mart 03, 2009 12:33 pm

» BeBeq qÖzLüM ^^
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından qucciq_cadi Ptsi Mart 02, 2009 9:39 pm

» İşte Buda Benim I Admin I FerDi
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından D3LLy Ptsi Mart 02, 2009 12:43 pm

» BENCE...!!!
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından İNSAFSIZ Perş. Şub. 26, 2009 7:23 pm

» Tokat qüzeLi
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından qaRamanLi_qiS Perş. Şub. 26, 2009 7:01 pm

» yılannnnnn
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:20 pm

» 7 nokta 5
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:16 pm

» Tutma Elimi
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:15 pm

» Kimler Doydu
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:14 pm

» Sevmem Senden Sonra
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:12 pm

» Yalvarma Sakın
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:07 pm

» familia tokatan yeni bir parça son olsun
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından rapotizma_78 Ptsi Şub. 16, 2009 10:27 pm

» dostumsun diyorsun sözleri yoqmu arkaşalar
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından vegabondboys Paz Şub. 01, 2009 7:09 pm

» Senden Sonrası Yok
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

» Sevenler Gece Ölür
Senden Sonrası Yok Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:14 pm

Senden Sonrası Yok

YazarMesaj
DhicqMenLee
• Prenses Moderatör
 • Prenses Moderatör
DhicqMenLee

Kadın Mesaj Sayısı : 236
Lakap : uYusss xD
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Senden Sonrası Yok Cilgin10

Senden Sonrası Yok Empty
MesajKonu: Senden Sonrası Yok   Senden Sonrası Yok Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok

Kalbime bir hançer vurdum ilk görüşte ben tutuldum onu gönlüme göre yazmış yüce rabbim
ben ona aşık oldum ruhuma işledi çıkmadı asla gülmedi kaderim ben ona yanarım anla sevdim her güne feryat işte bu fırsat buydu gerçek maksat ellerim sana bakan gözleri oydum kıskandım ben onları hor gör kalmadı derman yazmadı ferman gözlere kankam bıkmadı aşktan yılmadı kalbim dönemdi gönlüm sormadı bir gün varmı ki gönlün hergece öldüm kaç kere gömdün bin kere gördüm bitti bu ömrüm kalbimi verdim ben sana yar naz etme sevgini küsme zararım senden bir günlük aşk istemedim seveceksin ölene kadar kan ağladım ben her gece kaybetmek korkusu çöktü içime vede aklıma seni hapsettim müebbet kalacak şüphen hiç olmasın aşkımdan yana bak bu riyakar hayatta etkar bilemedin ama ben isyankar çabalarım başka sıkılmam asla seviyorum hala sensin en ala işte bu mana kapandı yaram sensiz dünya yapamam bak bana kalmadı sabrım sen oradayken dayanamaz oldum beni anla…

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok

3 yıl oldu tanıyalı ben seni şükürler olsun rabbime bin kez görmeye mecbur tuttum kendimi resmine bakmadan yatmadım birkez örnek almalı bendeki sevgiyi sevmeli aşkını candan herkes değerini bilmeli sevginin zaten bilemezsem eğer beni terk et bir gece vakti kendime sordum cevabı resmine bakarak aldım bir gece vakti düşünüp durdum kendimi sensiz yollara saldım anladım sonra kaderim sensin olmayı denedim olmadı sensiz sakladım içime sığmadı sevgin itiraf ettim aşkım sensin. 3 yıla kalmaz bitecek dediler bendeki sevgini hiç görmediler dağlara çıkarak taşları delsem ölsem orda yine görmezler beklide bendeki sevgini aşkını değerini kıskanan kişiler bunlar nedense pekte dinlemez oldum sen varsın ya konuşamaz onlar nefesini nefesime ölümüne çektim gerisine ötesine ben yemin ettim sonsuza gittim yeminiz olsun ikimizin ortak soy ismi olsun mezarda bitmez denilen bir aşk yaşamak isterim bir tek senle olamam sensiz sen ise bensiz tek dileğim evlen benimle…

Sen gönlümün prensesi
Sen yüreğimin tek sesi
Unuttum bak herkesi
Senden sonrası yok

Ellerin elime değmeli
Sevmeli delice sevmeli
Ömrümü önüne sermeli
Senden sonrası yok
**DhicqMenLee**

Senden Sonrası Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics