Familia Tokat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bu kadar sewebilirmisiniz?
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından orontezund Salı Mart 03, 2009 12:33 pm

» BeBeq qÖzLüM ^^
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından qucciq_cadi Ptsi Mart 02, 2009 9:39 pm

» İşte Buda Benim I Admin I FerDi
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından D3LLy Ptsi Mart 02, 2009 12:43 pm

» BENCE...!!!
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından İNSAFSIZ Perş. Şub. 26, 2009 7:23 pm

» Tokat qüzeLi
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından qaRamanLi_qiS Perş. Şub. 26, 2009 7:01 pm

» yılannnnnn
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:20 pm

» 7 nokta 5
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:16 pm

» Tutma Elimi
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:15 pm

» Kimler Doydu
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:14 pm

» Sevmem Senden Sonra
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:12 pm

» Yalvarma Sakın
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından ...AyŞeqüL... Çarş. Şub. 25, 2009 6:07 pm

» familia tokatan yeni bir parça son olsun
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından rapotizma_78 Ptsi Şub. 16, 2009 10:27 pm

» dostumsun diyorsun sözleri yoqmu arkaşalar
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından vegabondboys Paz Şub. 01, 2009 7:09 pm

» Senden Sonrası Yok
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:18 pm

» Sevenler Gece Ölür
Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimetarafından DhicqMenLee Ptsi Ocak 26, 2009 8:14 pm

Ne De Olsa Tokatlı

YazarMesaj
Extory
•Üye
•Üye
Extory

Erkek Mesaj Sayısı : 245
Hobiler : Futbolqolik
Lakap : Burqi
<font color=red><b>Ruh Hali</b>& : Ne De Olsa Tokatlı Idaree11

Ne De Olsa Tokatlı Empty
MesajKonu: Ne De Olsa Tokatlı   Ne De Olsa Tokatlı Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 2:28 am

görünüşü yürüyüşü bir başkaaa görünce düştüm ben aşkaaa çıtı pıtı 1şey cok tatlı nede olsa TOKATLı görünüşü yürüyüşü bir başkaaa görünce düştüm ben aşkaaa çıtı pıtı 1şey cok tatlı nede olsa TOKATLı

tutamadım kendimi görünce aşık oldm ben bak kafamda karışık gözleri derya sözleri varya
bitiriyor o beni yapıyor hasta aklıma gelen herzaman sen oldun bakınca yüreğimi derinden vurdun akılımı aldın kalbimi caldın bu aşkı bence hep yaşamak lzm geceleri düşümede giren hep snsin heceleri kekeleyen affet bendim bedenimi titreten gözlerimi seyreden ne olursa olsun herzaman bekleyen böyle 1kız yoq hemdetam bana göre bir söz keserek hazır ol düğünümüze aşıgım artk bende sefiyorum şaşkınım ben buna aşığım aşkına başkası olmasın istiyorum seni kalbimde yogunlaşır aşkının aleviii istesem ben seni şimdi babandan verirmi acaba vurmasın kafamdan takıldım sana çıkmıyorsun 1türlü kapıldı gönlüm bırakamam kara gözlüm geliyorum sana aç bana kapılarını seviyorum seni ver hadi kalp anahtarınıı

görünüşü yürüyüşü bir başkaaa görünce düştüm ben aşkaaa çıtı pıtı 1şey cok tatlı nede olsa TOKATLı görünüşü yürüyüşü bir başkaaa görünce düştüm ben aşkaaa çıtı pıtı 1şey cok tatlı nede olsa TOKATLı

ne güzel bir kız elma gibi yanakkk amacım birkere öpücük(öpücüksesi) almak abiiiii bu nasıl kızzz (laf atarkenki ıslık) manyaq bir kızzz seviyorum sanki feleğim dönmüş gözlerim insan değil melek görmüş aman ALLAH ım vuruldum işte bu nasıl bir bakış bu nasıl nasıl cilve elimde olsa kolumada takarım koluma takarak şehir turu atarım şehir turu atarım havamıda basarım havamı basarak ortalığı yıkarım kursamı gitmiş yürümesi başka onu gördüm ben düştüm aşka oooff 90-60-90 pamuk gibi eller anam bunu görse bana ne söyler alacağım bu kızı vermem kimseye vermem seviyorum yandım döneceğim deliye dönüşümüz yoqtur olmaz geriye vruldum işte bırakayım ne diyee gelbanagel hadi off dedirttin sevbenisev hadi ahh dedirttir seninle olsun çiçeğim hayat dj ateş familia tokat

http://www.radiyou.tr.cx

Ne De Olsa Tokatlı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elimde Olsa Unuturdum